Cennik

Jeśli chcesz poznać cenę świadczonych przez nasz serwis usług, to wypełnij poniższy formularz. Pojawi się wtedy tabela z cenami w zależności od terminu realizacji i poziomu usługi. Analizując naszą ofertę cenową powinieneś wiedzieć:

  • ceny usług są wypracowanym na przestrzeni lat kompromisem między nakładem pracy potrzebnym do wykonania rzetelnej usługi a malejącymi możliwościami finansowymi społeczeństwa
  • podane ceny są cenami jednostkowymi. Łączny koszt usługi można poznać w dziale Formularz Zamówienia
  • minimalna cena jednostkowa to 25 PLN/str
  • minimalna łączna wartość zamówienia to 150 PLN
  • podane ceny są cenami brutto
  • cennik automatycznie nalicza rabaty do 16% - czytaj więcej
  • jeśli któraś z cen będzie Państwu odpowiadać, to prosimy na nią kliknąć i wypełnić Formularz Zamówienia

 

Rodzaj usługi *
Charakter usługi *
pytanie
Narzędzie badawcze *
Dziedzina ogólna *
Dziedzina szczegółowa *
Ilość stron *
Ilość stron *
książki do przeczytania
W TABELI POJAWIĄ SIĘ CENY PO WYPEŁNIENIU WSZYSTKICH PÓŁ OZNACZONYCH *
Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT
Każde zlecenie realizowane przez nasz serwis stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Niezależnie od tego proponujemy Państwu wykonanie każdego zlecenia w 3 wariantach cenowych: STANDARDN, PREMIUM I PLATINUM. Szczegółowy opis w poniższej tabeli:
STANDARD
PREMIUM
PLATINUM
Wykształcenie redaktoramgrmgr / drmgr / dr
Priorytet pytanie321
Darmowe dodatki pytanieTAKTAKTAK
Zrealizowane przez 10 najlepszych redaktorów pytanie-TAKTAK
Powiadomienia mailowe pytanie-TAKTAK
Przeczytane i poprawione przez niezależnego redaktora pytanie--TAK
Powiadomienia SMS pytanie--TAK
zamów teraz
Zamiast korzystać z pakietów STANDARD, PREMIUM czy PLATINUM możesz zamówić jedną lub kilka z poniższych usług dodatkowych. Cennik powyżej nie uwzględnia cen tych usług - jest to dodatkowy koszt. Aby poznać łączną cenę usługi, która również uwzględnia poniższe usługi skorzystaj z Formularza Zamówienia.
Zrealizowane przez najlepszych redaktorów
10 zł /str.
Współpracuje z nami ponad 100 redaktorów. Przy tej opcji Państwa zlecenie przydzielone zostanie 1 z 5 redaktorów, którzy cieszą się najlepszą opinią wśród klientów. Bez tej opcji zlecenie przydzielone jest według kolejności zgłoszeń i ilości realizowanych w danym momencie zleceń przez redaktorów a nie według ich doświadczenia. Wybierając tą opcję będziesz miał pewność, iż praca spotka się z najlepszą możliwą opinią.

Przeczytane i poprawione przez niezależnego redaktora
10 zł /str.
Doświadczony niezależny redaktor z dużym doświadczeniem przeczyta i skoryguje twoje zlecenie. Przy realizacji zleceń na 80 czy 100 stron bardzo trudno uniknąć drobnych błędów językowych czy merytorycznych. Aby mieć pewność, iż praca jest dopieszczona w każdym aspekcie warto skorzystać z pomocy innego redaktora.

Priorytetowa obsługa
100 zł
Zlecenia o wyższym priorytecie będą obsługiwane przez naszych konsultantów w pierwszej kolejności. Nasi konsultanci ze szczególną troską będą nadzorować proces realizacji usługi i na bieżąco będą informować o przebiegu realizacji zlecenia.

Pakiet VIP
120 zł 108 zł
Ta opcja odpowiada trzem powyższym łącznie. Zaznaczają tą pozycję płacisz do 15% mniej niż zaznaczając trzy powyższe opcje.
zamów teraz
NEO-MEDIA ALEKSANDRA KOWALSKA
ul. Ofiar Września 20B
41-400 Mysłowice

NIP: 6251946516chat chat offline