ILE KOSZTUJE WZÓR PRACY DYPLOMOWEJ? PISANIE PRAC – CENNIK

Jeśli chcesz wiedzieć, ile może kosztować wzór pracy dyplomowej (magisterskiej, licencjackiej, inżynierskiej itp.) oraz pozostałych typów prac naukowych, a także innych usług świadczonych przez naszych redaktorów – wypełnij nasz cennik online. Pojawi się wtedy tabela z cenami, dzięki której będziesz mógł szybko sprawdzić, ile zapłacisz za wzór pracy przygotowanej na wskazany przez Ciebie temat. W przypadku usługi takiej jak pisanie prac - cennik online bardzo usprawnia komunikację między osobami zainteresowanymi korzystaniem z nich, a nami oraz naszymi redaktorami.

Od czego zależy cena wzoru pracy magisterskiej, licencjackiej itp.?

Ostateczna cena wzoru pracy licencjackiej, magisterskiej itp. uzależniona jest od terminu i tempa realizacji oraz poziomu usługi. Analizując naszą ofertę powinieneś wiedzieć, że: ceny naszych usług są wypracowanym na przestrzeni lat kompromisem między nakładem pracy potrzebnym do wykonania rzetelnej usługi, a malejącymi możliwościami finansowymi społeczeństwa; nasze produkty, takie jak np.

 

  • tanie prace licencjackie są w atrakcyjnych cenach, ale cały czas zachowują odpowiednią jakość;
  • podane ceny są cenami jednostkowymi. Łączny koszt usługi można poznać w dziale Formularz Zamówienia
  • minimalna cena jednostkowa to 25 zł/str.;
  • minimalna łączna wartość zamówienia to 150zł
  • podane ceny są cenami brutto
  • cennik automatycznie nalicza rabaty do 16 proc. (więcej na ten temat w zakładce „System Rabatów”);
  • jeśli któraś z cen będzie Ci odpowiadać, prosimy w nią kliknąć i wypełnić formularz zamówienia.

 

Rodzaj usługi *
Charakter usługi *
pytanie
Narzędzie badawcze *
Dziedzina ogólna *
Dziedzina szczegółowa *
Ilość stron *
Ilość stron *
książki do przeczytania
W TABELI POJAWIĄ SIĘ CENY PO WYPEŁNIENIU WSZYSTKICH PÓŁ OZNACZONYCH *
Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT
Każde zlecenie realizowane przez nasz serwis stoi na wysokim poziomie merytorycznym. Niezależnie od tego proponujemy Państwu wykonanie każdego zlecenia w 3 wariantach cenowych: STANDARDN, PREMIUM I PLATINUM. Szczegółowy opis w poniższej tabeli:
STANDARD
PREMIUM
PLATINUM
Wykształcenie redaktoramgrmgr / drmgr / dr
Priorytet pytanie321
Darmowe dodatki pytanieTAKTAKTAK
Zrealizowane przez 10 najlepszych redaktorów pytanie-TAKTAK
Powiadomienia mailowe pytanie-TAKTAK
Przeczytane i poprawione przez niezależnego redaktora pytanie--TAK
Powiadomienia SMS pytanie--TAK
zamów teraz
Zamiast korzystać z pakietów STANDARD, PREMIUM czy PLATINUM możesz zamówić jedną lub kilka z poniższych usług dodatkowych. Cennik powyżej nie uwzględnia cen tych usług - jest to dodatkowy koszt. Aby poznać łączną cenę usługi, która również uwzględnia poniższe usługi skorzystaj z Formularza Zamówienia.
Zrealizowane przez najlepszych redaktorów
10 zł /str.
Współpracuje z nami ponad 100 redaktorów. Przy tej opcji Państwa zlecenie przydzielone zostanie 1 z 5 redaktorów, którzy cieszą się najlepszą opinią wśród klientów. Bez tej opcji zlecenie przydzielone jest według kolejności zgłoszeń i ilości realizowanych w danym momencie zleceń przez redaktorów a nie według ich doświadczenia. Wybierając tą opcję będziesz miał pewność, iż praca spotka się z najlepszą możliwą opinią.

Przeczytane i poprawione przez niezależnego redaktora
10 zł /str.
Doświadczony niezależny redaktor z dużym doświadczeniem przeczyta i skoryguje twoje zlecenie. Przy realizacji zleceń na 80 czy 100 stron bardzo trudno uniknąć drobnych błędów językowych czy merytorycznych. Aby mieć pewność, iż praca jest dopieszczona w każdym aspekcie warto skorzystać z pomocy innego redaktora.

Priorytetowa obsługa
100 zł
Zlecenia o wyższym priorytecie będą obsługiwane przez naszych konsultantów w pierwszej kolejności. Nasi konsultanci ze szczególną troską będą nadzorować proces realizacji usługi i na bieżąco będą informować o przebiegu realizacji zlecenia.

Pakiet VIP
120 zł 108 zł
Ta opcja odpowiada trzem powyższym łącznie. Zaznaczają tą pozycję płacisz do 15% mniej niż zaznaczając trzy powyższe opcje.
zamów teraz
NEO-MEDIA ALEKSANDRA KOWALSKA
ul. Ofiar Września 20B
41-400 Mysłowice

NIP: 6251946516chat chat offline