• Plan pracy
 • Spis bibliografii
 • Spis tabel
 • Spis schematów
 • Spis załączników
 • Spis schematów
 • Spis rysunków
 • Wszystkie poprawki
 • Raport antyplagiatowy
 • Usługi edycyjne

Namów znajomego, aby skorzystał z naszych usług i odbierz nagrodę pieniężną nawet do 150 PLN.

Skorzystaj z naszego programu lojalnościowego i oszczędzaj nawet do 16%.

 • rozmiar czcionki – 12 pkt
 • odstęp między wierszami 1,5 lub 1,0
 • 1800 znaków na stronę
 • tekst wyjustowany
 • marginesy po 2,5 cm
 • na oprawę 1 cm
 • rodzaj czcionki - dowolny

Formularz zamówienia

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do wypełnienia formularza z zamówieniem. Prosimy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Formularz automatycznie wyliczy cenę usługi i naliczy wszystkie ewentualne rabaty. Wysyłając formularz składasz jednocześnie zamówienie na realizację usługi.

Proces realizacji usługi wygląda następująco:

1.Sprawdź cenę w dziale Cennik Online

Poświęć kilka minut w dziale Cennik Online. Wypełnij pola oznaczone gwiazdką i zapoznaj się z ceną usługi. Uzyskasz tu również informację o usługach dodatkowych i ich cenach. Jeśli, któraś z cen będzie Ci odpowiadać, to wystarczy, iż ją klikniesz i przejdziesz do Formularz Zamówienia.

2. Wypełnij Formularz Zamówienia

Wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Prześlij nam jak najwięcej informacji na temat zlecenia, aby zamówiona usługa w pełni odzwierciedlała Twoje potrzeby. W dziale tym poznasz łączną cenę usługi. Załącz również pliki z wytycznymi - jeśli posiadasz. Zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności. Jeśli wszystko będzie Ci odpowiadać, naciśnij przycisk Wyślij Zamówienie. Przesłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją ceny, regulaminu i polityki prywatności. Formularz ten traktujemy jako oficjalne zamówienie i po jego otrzymaniu przystępujemy do realizacji usługi.

3. Zaczekaj na kontakt z naszej strony

Po otrzymaniu formularza zamówienia jak najszybciej to możliwe się z Tobą skontaktujemy. Postaramy się przekazać Ci jak najwięcej informacji związanych z realizacją Twojego zlecenia, w szczególności: procedura realizacji zlecenia, informacja na temat statusu zlecenia, przypisanego unikatowego numeru zlecenia czy informacje na temat pierwszej płatności i terminarza realizacji poszczególnych etapów zlecenia.

4. Zapłać za usługę

Jeśli któryś z naszych redaktorów podejmie się realizacji zlecenia, wysyłamy Ci informacje na temat wysokości pierwszej wpłaty i sposobu jej dokonania. Dokonaj wpłaty zgodnie z instrukcjami. Natychmiast po zarejestrowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia płatności, przystępujemy do realizacji zlecenia.

5. Przesyłamy pracę na maila

Zgodnie z informacją, którą Państwo otrzymali od nas po zapłaceniu za usługę, przesyłamy w wyznaczonym terminie pracę jako załącznik poczty elektronicznej. Ściągnij ją na swój komputer, przeczytaj, zgłoś ewentualne uwagi i dokonaj kolejnej wpłaty.

6. Oceń naszą usługę

Wierzymy, iż będziesz zadowolony z przesłanego materiału. Podziel się z nami swoją opinią i odczuciami. Poleć nasze usługi innym i odbierz bonus nawet do 150 PLN. Możesz również ponownie skorzystać z naszych usług i korzystać z programu zniżek.

Dane kontaktowe

Imię *
E-Mail *
Telefon:

Specyfikacja zamówienia

Rodzaj usługi *
Charakter usługi *
Narzędzie badawcze *
Dziedzina ogólna *
Dziedzina szczegółowa *
Temat *
Ilość stron *
Ilość stron *
książki do przeczytania
Termin realizacji *
Godzina *
Poziom usługi *
Interlinia *
Treść wiadomości
Lista załączników
Oprócz wypełnienia powyższego formularza możesz przesłać nam wytyczne w plikach.

Koszt

Koszt ankiety
250 zł
Koszt wywiadu
250 zł
Koszt przeczytania książki
Koszt usługi
Aby poznać koszt usługi wypełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdką

Dodatkowe opcje

Zrealizowane przez najlepszych redaktorów
10 zł /str.
Współpracuje z nami ponad 100 redaktorów. Przy tej opcji Państwa zlecenie przydzielone zostanie 1 z 5 redaktorów, którzy cieszą się najlepszą opinią wśród klientów. Bez tej opcji zlecenie przydzielone jest według kolejności zgłoszeń i ilości realizowanych w danym momencie zleceń przez redaktorów a nie według ich doświadczenia. Wybierając tą opcję będziesz miał pewność, iż praca spotka się z najlepszą możliwą opinią.
Przeczytane i poprawione przez niezależnego redaktora
10 zł /str.
Doświadczony niezależny redaktor z dużym doświadczeniem przeczyta i skoryguje twoje zlecenie. Przy realizacji zleceń na 80 czy 100 stron bardzo trudno uniknąć drobnych błędów językowych czy merytorycznych. Aby mieć pewność, iż praca jest dopieszczona w każdym aspekcie warto skorzystać z pomocy innego redaktora.
Priorytetowa obsługa
100 zł
Zlecenia o wyższym priorytecie będą obsługiwane przez naszych konsultantów w pierwszej kolejności. Nasi konsultanci ze szczególną troską będą nadzorować proces realizacji usługi i na bieżąco będą informować o przebiegu realizacji zlecenia.
Pakiet VIP
120 zł 108 zł
Ta opcja odpowiada trzem powyższym łącznie. Zaznaczają tą pozycję płacisz do 15% mniej niż zaznaczając trzy powyższe opcje.

Łączny koszt usługi

Suma
Wszystkie ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT