O firmie

Nasz zespół składa się z ekspertów reprezentujących rozmaite dziedziny nauki. Pracują dla nas doświadczeni autorzy z tytułami magistrów i doktorów, specjaliści w swoich dziedzinach, mający doświadczenie akademickie, stosowną erudycję w swoich specjalnościach i świetny warsztat pisarski. Jest to zespół, który funkcjonuje na rynku od ponad dekady i ma na koncie wiele sukcesów. To zespół, dla którego priorytetem jest utrzymywanie najwyższych standardów co do jakości, wiarygodności i efektywności pracy, w tym dotrzymywania terminów. Nasz zespół ze znakomitym skutkiem pracuje na swoją reputację.
 
Zadaniem zespołu jest przygotowywanie wzorcowych

prac magisterskich

,

dyplomowych

,

licencjackich

,

doktorskich

, a także wszelkiego rodzaju analiz,

biznes planów

i innych. Kompetencje zespołu nie ograniczają się tylko do pisania tekstów; nasi eksperci służą pomocą w kwestiach merytorycznych, odpowiadają na pytania Klientów, są profesjonalnymi konsultantami. Atutami naszego zespołu są kompetencja w swojej dziedzinie, biegłość warsztatowa i dyspozycyjność.
 
Jesteśmy przodującym serwisem redakcyjnym w Polsce
 
To nie jest stwierdzenie na wyrost, to jest stwierdzenie faktu. Mamy wiele udogodnień dla Klientów, jak choćby cennik online, sposobność kontaktu z nami za pośrednictwem czatu, możliwość realizacji zleceń w kilka godzin. Oferujemy usługę poleć nas i sprawdzony w praktyce system nagradzający lojalnych klientów. Wszystko to ma na celu umożliwienie jak najlepszego kontaktu z Klientem.
 
Proponujemy swoim potencjalnym Klientom, aby porównali naszą ofertę z ofertami konkurencji; jesteśmy spokojni, że porównanie to wypada zdecydowania na naszą korzyść i to w wielu aspektach. Opinia, wedle której jesteśmy najlepszą firmą w branży w Polsce cieszy nas, tym bardziej, że jest to opinia Klientów, którzy z nami współpracowali i współpracują. Ambicją naszego zespołu jest ustawiczne potwierdzanie, iż opinia ta jest jak najbardziej zasadna.
 
Naszymi sztandarowymi atutami są oryginalność i ścisła współpraca z Klientem
 
Przy przygotowywaniu wzorów prac licencjackich, doktorskich, magisterskich, dyplomowych, a także innych tekstów, istotne są elementy takie, jak szybkość wykonania zlecenia i znakomity poziom merytoryczny tekstów. Ale to nie wszystko. Nasz zespół gwarantuje kolejny fundamentalny element, mianowicie oryginalność opracowań. Do tego dochodzi gwarancja znajomości tematu, której efektem jest uwzględnienie najnowszych osiągnięć naukowych w określonej dziedzinie. Klient otrzymuje produkt stworzony przez specjalistę, który ma ambicje i umiejętności pozwalające na pisanie tekstu oryginalnego. Nasi autorzy skutecznie unikają pułapek schematyzmu. W takim podejściu pomaga kontakt z Klientem, owocujący tym, że tekst jest pisany zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi Klienta. W przypadku, gdy Klient nie ma wytycznych, nasz zespół służy konsultacjami w każdym kontekście.
 
Szczycimy się tym, że nasze opracowania nie narażają Klientów na oskarżenie o plagiat; nasze teksty są bardzo często weryfikowane w profesjonalny sposób, co powoduje, że każdy z naszych autorów od początku zlecenia ma na uwadze oryginalność pracy. Oferujemy przy tym sprawdzenie tekstu pod kątem plagiatu; sprawdzenia dokonujemy na życzenie klienta po wysłaniu ostatecznej wersji zlecenia Klientowi. Trzymamy się zasady, w myśl której w sytuacji, kiedy któremuś z naszych autorów zostanie udowodnione napisanie plagiatu, natychmiast i nieodwołalnie kończymy współpracę z tym autorem.
 
Zadowolony klient to nasz priorytet
 
W dobie wszechobecnej i walczącej o klienta konkurencji nie sposób sobie pozwolić na przeciętność i niezadowolenie usługodawcy. Staramy się dostosowywać poziom naszych usług, ofertę czy obsługę klienta do zmieniających się realiów. Naszym priorytetem jest usprawnienie i udoskonalenie całego procesu związanego z pracami pisemnymi. Staramy się być zawsze dostępni - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Uwzględniamy wszystkie wytyczne i uwagi, wprowadzamy wszystkie poprawki - niezależnie od ich ilości, dotrzymujemy umówionego terminu i przesyłamy tylko sprawdzony i na najwyższym poziomie materiał. Zadowolony klient, to klient, który do nas wróci, który poleci nasze usługi, który sprawi, iż nasi redaktorzy i nasza firma będzie miała zlecenia i prężnie funkcjonowała i się rozwijała. Niezależnie od tego czy skorzystają Państwo z naszej oferty czy nie - cieszymy się, iż Państwo do nas trafili i poświęcili czas, aby poznać nas i nasze usługi.
 
 

NEO-MEDIA ALEKSANDRA KOWALSKA
ul. Ofiar Września 20B
41-400 Mysłowice

NIP: 6251946516chat chat offline