PRACE LICENCJACKIE

Prace licencjackie, podobnie jak magisterskie, mogą być bardzo różne; mogą mieć charakter czysto teoretyczny albo badawczy. Każda obroniona praca licencjacka skutkuje nadaniem absolwentowi stopnia licencjata.

W każdym przypadku studenci piszą swoje prace w sytuacji, kiedy mają wiele innych zajęć - wykłady, ćwiczenia, kolokwia, egzaminy itd. Do tego dochodzą okoliczności związane z ogólną sytuacją życiową studenta, sytuacją wymagającą poświęcenia czasu i energii działalności niezwiązanej ze studiami.

W takich przypadkach znakomitym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc w pisaniu pracy licencjackiej (czy magisterskiej) do wyspecjalizowanej firmy, a optymalnym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do firmy najlepszej - PISANIE-ONLINE. Nasza firma zapewnia opracowanie wzoru pracy licencjackiej (magisterskiej) na najwyższym poziomie. Student, zlecający napisanie wzoru pracy licencjackiej (magisterskiej) i dysponujący tym wzorem, może poświęcić więcej czasu i energii innym, ważnym dla Niego zajęciom, bowiem napisanie swojej pracy według proponowanego przez nas wzoru jest zadaniem w dużym stopniu ułatwionym.


Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej usłudze i najwyższej jakości to zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ. Posiadamy również unikalny CENNIK-ONLINE, w którym można poznać cenę naszych usług. Jeśli któraś z przedstawionych opcji cenowych Państwa zainteresuje, to prosimy kliknąć daną cenę usługi i wypełnić formularz z zamówieniem.

Nasze usługi wyróżnia:

  • wysoka jakość
  • terminowość
  • optymalna cena
  • zespół profesjonalistów
  • gwarancja unikalności
  • schludny wygląd
  • bezpieczeństwo transakcji

 

 

Przepisywanie jest nieskuteczne
Pisząc pracę naukową, czy to magisterską, czy to licencjacką, należy unikać dosłownego przepisywania ze źródeł. Dane statystyczne czy opracowania wyników badań trzeba przytaczać w sytuacji, kiedy jest to niezbędne. Oczywiście nie da się uniknąć dosłownych cytatów, choćby równań matematycznych czy treści paragrafów kodeksu karnego, niemniej jednak nie wolno dosłownie przepisywać zwłaszcza tekstów teoretycznych. Praca magisterska czy licencjacka ma udowodnić, że jej autor potrafi napisać samodzielnie opracowanie stojące na akademickim poziomie, dlatego należy dokonywać syntezy tekstów, które wykorzystywane są jako źródła.
Aby mieć pewność, że praca będzie oryginalna, oparta na rzetelnych źródłach, ale napisana samodzielnie ze znajomością tematu, dobrze jest zwrócić się do naszej firmy, PISANIE-ONLINE. Nasi specjaliści zapewniają wzory prac stojące na najwyższym merytorycznym poziomie, a zatem opracowują te teksty bez uciekania się do prymitywnego przepisywania treści książek czy artykułów.

To już koniec - czy dodać kropkę nad 'i' ?
Kwestia tego, czy w pracy licencjackiej zamieścić podziękowania dla promotora, nie jest kwestią jednoznaczną. Z jednej strony takie podziękowania są miłym gestem, ale z drugiej strony wielu promotorów zastrzega sobie, żeby w pracy licencjackiej nie umieszczać podziękowań. Promotorzy ci wychodzą z założenia, że podczas całego procesu tworzenia pracy licencjackiej służyli radą i pomocą studentowi, ale na tym właśnie polega ich, promotorów, praca; jest to po prostu obowiązek. W sytuacji wątpliwości najlepiej jest udać się po radę do innych profesorów, którzy, mając większe doświadczenie i znając swojego kolegę, z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie.

NEO-MEDIA ALEKSANDRA KOWALSKA
ul. Ofiar Września 20B
41-400 Mysłowice

NIP: 6251946516chat offline