Pytania i odpowiedzi

NASZE KOMPETENCJE

Co nas wyróżnia ?

Misją naszej firmy jest ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług i procedur ich realizacji. Z jednej strony dokładamy wszelkich starań, aby nasze opracowania spełniały wszystkie oczekiwania klientów, były na wysokim poziomie merytorycznym, odpowiadały wymaganiom i wytycznym z zamówienia i aby zlecenie zostało zrealizowane na czas. Z drugiej natomiast strony chcemy aby klient miał jasny i klarowny obraz tego co zamawia, za jaką kwotę, jak wygląda realizacja zlecenia, aby klient nie miał najmniejszych problemów znaleźć się w całym tym procesie i aby czuł się komfortowo psychicznie, nie martwiąc się o to czy właściwie wydał swoje ciężko zarobione pieniądze. Staramy się znaleźć idealną równowagę między ceną usługi a jakością naszych usług. Wdrażamy szereg nowatorskich rozwiązań, które jeszcze bardziej mają usprawnić naszą działalność, jak np. chat, powiadomienia sms czy dynamiczny cennik online.

Kto realizuje usługę ?

Nasz zespół to prawie stu redaktorów. Każdy z nich posiada co najmniej tytuł magistra i realizuje zlecenia tylko w zakresie swoich kompetencji. Nie jest łatwo dołączyć do naszego grona. Redaktorzy poddawani są ścisłej selekcji, zanim napiszą choćby słowo dla klienta, muszą najpierw napisać coś dla nas i to w ekspresowym terminie, aby uzyskać pewność, iż rzeczywiście są kompetentni i mają przysłowiowe lekkie pióro. Bazujemy również na opiniach klientów, którzy otrzymali prace. Osoby, które uzyskały 2 negatywne opinie są zmuszone pożegnać się z naszym zespołem. Na chwilę obecną ponad 90% naszych redaktorów to osoby, które zrealizowały co najmniej kilkadziesiąt zleceń i uzyskały tylko pozytywne opinie od klientów. To jest swoistym gwarantem tego, iż również w Twoim przypadku wszystko powinno być w porządku.

Jakie mamy doświadczenie w pisaniu prac ?

Może trudno w to uwierzyć, ale zrealizowaliśmy na dzień dzisiejszy na przestrzeni ostatnich 10 lat ponad 40 tys. zleceń. Ta liczba najlepiej świadczy o tym, czy mamy w tym doświadczenie czy nie. Dla naszych redaktorów, to co dla Ciebie wydaje się syzyfową pracą, to chleb powszedni i coś w czym czują się najlepiej. Zaufaj nam i zleć usługę ludziom z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

CENY, ZAMÓWIENIE I REALIZACJA USŁUGI

Jak mogę poznać cenę usługi ?

Najprostszym sposobem poznania ceny jest skorzystanie z działu Cennik Online. Wypełniając kilka pól oznaczonych gwiazdką wyświetli się tabela z cenami w zależności od terminu realizacji oraz poziomu usługi. Pod tą tabelą znajduje się również informacja na temat usług dodatkowych i ich cen. W dziale Cennik Online znajduje się cennik jednostkowy - cena za stronę. Cenę całościową można natomiast poznać w Dziale Formularz Zamówienia. W przypadku, gdy np. na liście dziedzin nie znajduje się dziedzina, która cię interesuje, to cenę usługi możesz poznać albo kontaktując się z nami na czacie, albo wypełniając formularz w dziale kontakt i zaczekać na naszą wycenę.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Klient może złożyć zamówienia na kilka sposobów:
 1. wysyłając maila na adres kontakt@e-konsultacje.net, w którym znajduje się akceptacja wcześniej ustalonego wynagrodzenia - np. ustalonego na czacie,
 2. wypełniając formularz w dziale Formularz Zamówienia - w dziale tym po wypełnieniu wszystkich pól oznaczonych gwiazdką wyświetli się cena. Naciskając przycisk „Wyślij Zamówienie” jest przesyłane do nas zamówienie na realizację usługi. Zamówienie takie jest akceptacją oferty cenowej, która się wyświetli oraz akceptacja regulaminu i polityki prywatności.
 3. odpowiadając na naszego maila z ofertą cenową za usługę wraz z akceptacją przedstawionego wynagrodzenia za usługę.
Po otrzymaniu zamówienia od klienta serwis Pisanie Online do 24 godzin, daje ostateczną odpowiedź, czy zrealizuje usługę. Może bowiem się okazać, iż nikt z naszych redaktorów nie podejmie się realizacji zlecenia. Z reguły realizowanych jest ok. 95% wszystkich zamówień

Jak wygląda realizacja zlecenia ?

Szczegółowy opis procesu realizacji zlecenia znajduje się na stronie głównej - ikonka domku powyżej. W skrócie wygląda to następująco:
 1. Sprawdź cenę w dziale Cennik Online
 2. Wypełnij Formularz Zamówienia
 3. Zaczekaj na kontakt z naszej strony
 4. Zapłać za usługę
 5. Przesyłamy pracę na maila
 6. Oceń naszą usługę.

Jak mogę zapłacić za usługę ?

Jeśli któryś z naszych redaktorów podejmie się realizacji zlecenia, wysyłamy Ci informacje na temat wysokości pierwszej wpłaty i sposobu jej dokonania. Dokonaj wpłaty zgodnie z instrukcjami. Natychmiast po zarejestrowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia płatności, przystępujemy do realizacji zlecenia. Płatność na chwilę obecną dokonywana jest w formie przelewu bankowego na nasze konto firmowe. W niedalekiej przyszłości będzie można zapłacić również za pomocą usługi paypal - przy czym w takim przypadku cena będzie wyższa o 2,9%.

Czy są jakieś dodatkowe opłaty ?

Cena, którą poznasz w dziale Cennik Online, Formularz Zamówienia czy w mailu z naszą wyceną jest ostateczna i nie zawiera żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat z wyjątkiem prowizji paypal - 2,9%, która zostanie doliczona do ceny usługi, jeśli zechcesz zapłacić za usługę w ten sposób. Cena może ulec zmianie, ale tylko w przypadku jeśli klient zmieni specyfikację zamówienia w trakcie realizacji czy prześle wytyczne, o których nie wspomniał na etapie składania zamówienia czy korespondencji przed pierwszą wpłatą. Nie mniej jednak są to sytuacje incydentalna i staramy się, aby klient nie ponosił żadnych dodatkowych kosztów poza ceną usługi, którą pozna na początku.

W jaki sposób otrzymuję zamówioną pracę/materiały ?

Prace przesyłane są w formie dokumentu Word, Excel czy Power Point, jako załącznik poczty elektronicznej. Innymi słowy materiały przesyłamy email’em na wskazany przez Ciebie adres.

Jak długo trwa realizacja zlecenia ?

W tej kwestii jesteśmy elastyczni i to z reguły Ty - nasz Klient - określasz ramy czasowe realizacji zlecenia. Musisz tylko zdawać sobie sprawę, z faktu, iż czy krótszy termin realizacji tym wyższa cena. Dokładną cenę w zależności od terminu realizacji można poznać w dziale Cennik Online.

Jak mogę sprawdzić na jakim etapie jest realizacja zlecenia ?

Staramy się, abyś nie musiał się zastanawiać na jakim etapie jest realizacja Twojego zlecenia. W trakcie korespondencji z nami zawsze informujemy, kiedy prześlemy kolejną część opracowania. Możemy również powiadamiać Cię na bieżąco odpisując na twojego maila czy wysyłając sms’a.

Jak i kiedy mogę zgłosić ewentualne poprawki ?

Klient ma prawo zgłaszać wszelkie poprawki do realizowanego zlecenia przez cały okres zlecenia oraz do 30 dni od daty przesłania finalnej wersji zlecenia. W przypadku prac o objętości do 35 stron termin zgłaszania bezpłatnych poprawek to 14 dni od daty przesłania finalnej wersji pracy. W przypadku prac o objętości powyżej 35 stron termin zgłaszania bezpłatnych poprawek to 30 dni od daty przesłania finalnej wersji pracy. Po upływie terminu zgłaszania bezpłatnych poprawek serwis Pisanie Online zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za wykonanie poprawek lub prawo odmowy ich realizacji.

ZNIŻKI I BONUSY

Jakie zniżki mogę otrzymać ?

Korzystając z naszych usług możesz otrzymać zniżkę nawet do 16% za zamawiany materiał. Jedynym kryterium naliczania wysokości zniżki jest objętość pracy. Więcej szczegółów poznasz w dziale Zniżki i Bonusy. Nasza strona jest tak skonstruowana, iż automatycznie nalicza określony rabat. Nie muszą mieć Państwo żadnej wiedzy w tej materii.

Jakie Bonusy mogę otrzymać?

Każdy klient, który skorzysta z naszych usług i zachęci swojego znajomego do skorzystania z naszej oferty może poprosić o otrzymanie Bonusu pieniężnego nawet do 150 PLN. Wystarczy, iż wypełni stosowny formularz w dziale Zniżki i Bonusy, a polecony klient dokona pierwszej wpłaty. Więcej szczegółów w powyższym dziale.

BEZPIECZEŃSTWO

Czy zanim dokonam wpłaty otrzymam jakąś próbkę ?

W przypadku zleceń o objętości od 40 stron i terminie realizacji co najmniej 3 tygodnie istnieje możliwość przygotowania bezpłatnej próbki pracy przed dokonaniem pierwszej wpłaty. Próbka pracy to ok. 2-3 strony tekstu na zamówiony temat. Z reguły jest to pierwsza część pracy - rozdział 1, pkt 1.1. Aby otrzymać bezpłatną próbkę należy o nią poprosić przez dokonaniem wpłaty. Próbka z reguły jest przygotowywana w ciągu 2-3 dni od otrzymania takiej prośby.

Jaką mam gwarancję, iż otrzymam zamówiony materiał ?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która istnieje od wielu lat. Staramy się, aby klient czuł się bezpieczny i zanim dokonał wpłaty zyskał pewność, iż właściwie wyda swoje pieniądze. Dlatego też oferujemy klientowi możliwość przygotowania bezpłatnej próbki pracy, dzięki której uzyska pewność, iż rzeczywiście zajmujemy się pisanie prac naukowych i że zamówiony materiał będzie na odpowiednim poziomie merytorycznym. Dodatkowo Klient ma możliwość wpłacania kwoty ratanie, co znacząco zmniejsza ryzyko jego ewentualnych strat. Poza tym wpłatę dokonuje się na nasze konto firmowe, a zgodnie z prawem, wpłacając na takie konto pieniądze, w zamian należy otrzymać towar bądź usługę. W przeciwnym razie można zgłosić sprawę do sądu lub na policję. Możemy również przed pierwszą wpłatą podpisać umowę cywilno-prawną, w której zobowiążemy się zrealizować usługę po tym jak klient za nią zapłaci.

Jaką mam gwarancję, iż praca nie będzie plagiatem ?

To aby praca była odtwórcza, autorska i wolna od wad prawnych typu plagiat, to jeden z priorytetów naszej działalności. Od lat walczymy z tą zarazą. Przede wszystkim posiadamy restrykcyjny program rekrutacji nowych redaktorów - niestety nie możemy Państwu zdradzić jego szczegółów, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu - już na tym etapie pozbywamy się potencjalnie nierzetelnych redaktorów. Jedyne co możemy napisać, to to, że nigdy tego samego lub podobnego tematu nie realizuje ta sama osoba. Każda przygotowana przez nasz serwis praca może zostać nieodpłatnie sprawdzona w serwisie plagiat.pl i możemy Państwu przesłać raport z takiego sprawdzenia, który potwierdzi autentyczność pracy. Możemy również podpisać stosowną umowę, w której to między innymi zagwarantujemy.

Jak wygląda kwestia praw autorskich do opracowania ?

W momencie przesyłania finalnej wersji pracy przenosimy na klienta prawa autorskie majątkowe do opracowania. Dokonujemy tego albo poprzez podpisanie umowy albo poprzez złożenie jednostronnej wiążącej deklaracji z naszej strony w drodze mailowej. Przeniesienie praw autorskich majątkowych uniemożliwia nam w przyszłości czerpania korzyści majątkowych z danego opracowania, a więc jest swoistym zapewnieniem, iż już nigdy w żaden sposób nie wykorzystamy napisanych wcześniej prac.

Czy zapewniacie poufność i anonimowość ?

Każda firma działająca legalnie na rynku musi stosować się do przepisów prawa, a w tym do przepisów o ochronie danych osobowych. Nie udostępniamy, ani w żaden sposób - poza realizacją usługi - nie wykorzystujemy Państwa danych. Tak naprawdę jedyne czego potrzebujemy to poza specyfiką Państwa zamówienia, adres email czy Imię. Wyjątkiem jest sytuacja, w której zechcą Państwo podpisać z nami umowę. Wtedy potrzebujemy pełnych Państwa danych. Nie mniej jednak w takim przypadku również gwarantujemy, iż poza nami nikt nie pozna Państwa danych. Powiemy więcej - nawet nasi redaktorzy nie będą znali żadnych Państwa danych poza zamówieniem.

POZOSTAŁE PYTANIA

Czy mogę mieć bezpośredni kontakt z redaktorem ?

Do czasu uregulowania całości należności nie podajemy bezpośredniego namiaru na osobę piszącą. Wynika to z faktu, iż działamy na zasadzie komisu czy prowizyjnym.

Czy w przypadku prac badawczych przeprowadzacie fizyczne badania ?

W przypadku prac badawczych nie prowadzimy fizycznie badan naukowych. W naszej gestii leży przygotowanie metodologii, analizy wyników badań czy wniosków z przeprowadzonych badań oraz przygotowanie narzędzia badawczego. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż np. redaktor piszący pracę będzie mieszkał np. w Katowicach a badanie trzeba będzie przeprowadzić w Gdańsku. Robi to klient i przesyła nam zestawienie odpowiedzi respondentów lub zeskanowane np. ankiety, a my poddajemy je dalszej analizie. W szczególnych przypadkach i za dodatkową opłatą możemy się zgodzić na przeprowadzenie badań. Nie mniej jednak wiąże się to z dodatkową opłatą i należy to najpierw dokładnie wyjaśnić z redakcją serwisu.

Jak wygląda kwestia legalności Państwa usług?

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług jest jak najbardziej legalny. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem gospodarczym, płacimy podatki, podpisujemy umowy czy wystawiamy rachunki. Wszystkie ewentualne dywagacje na ten temat można ukrócić kilkoma pytaniami retorycznymi:
 • czy wydawanie książek jest nielegalne, bo ktoś może je przepisać czy wykorzystać w swojej pracy ?
 • czy produkcja noży jest nielegalna, bo ktoś może drugiej osobie przy użyciu noża wyrządzić krzywdę ?
Od początku informujemy klientów na czym polegają nasze usługi i w jaki sposób mogą wykorzystać przygotowany przez nas materiał. Nie możemy odpowiadać za działania osób trzecich.
NEO-MEDIA ALEKSANDRA KOWALSKA
ul. Ofiar Września 20B
41-400 Mysłowice

NIP: 6251946516chat chat offline